HAFTANIN TİYATRO TAVSİYESİ:MİYHAVLAR TİYATROSU - GÜZELKELAM

HAFTANIN TİYATRO TAVSİYESİ:MİYHAVLAR TİYATROSU

Bu haftanın tiyatro önerisi olarak sizlere için 2 perdeden oluşan ve yaklaşık 1 saat 30 dakika boyunda çocuklarınız ile eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir tiyatro oyunu olan MİYHAVLAR TİYATROSU 'nu seçtik.

Şimdiden iyi seyirler..

MİYHAV, dünyaya gözlerini sokakta açmıştır ve havlamakla miyavlamak arası seslenişiyle ailesini ararken, Mırnavlar ve Hırhavlar çetelerinin arasında kalır…
Kimsesiz ve sahipsiz olarak SOKAKTA YAŞAMAK, çocuk yaştaki Miyhav ve çete üyesi arkadaşları için,  tehlikelerle dolu korkunç bir serüvendir.
MİFYA ve HAFYA patronları ŞİŞGÖBEK BAKSIR ve DOBİŞKO  TEKİR, sitemin sokakta yaşamak zorunda bıraktığı, ancak her biri özünde çocuk saflığı taşıyan sokak kedi ve köpeklerinin, en büyük korkularıdır.   Ve minik Miyhav sonunda çözümü bulur.  Çete üyesi arkadaşlarıyla, ‘Sokağa düşüş öykülerini’ oynadıkları “Miyhavlar Tiyatrosu” nu kurarak, sanatın gücü ve büyüsüyle yollarını aydınlatırlar.
HAFTANIN TİYATRO TAVSİYESİ:MİYHAVLAR TİYATROSU HAFTANIN TİYATRO TAVSİYESİ:MİYHAVLAR TİYATROSU Reviewed by Serkan Bolat on Kasım 24, 2014 Rating: 5

Hiç yorum yok: