Çevre Kirliliği En Çok Onları Etkiliyor - GÜZELKELAM

Çevre Kirliliği En Çok Onları Etkiliyor

İnsanlık tarihinin başladığı ilk günden itibaren,zaman ile Dünya'nın en büyük sorunları arasına giren çevre kirliliği,özellikle de son dönemlerde insanların tükenmek bilmeyen enerji ihtiyaçları nedeni ile oldukça arttı.Üretim yapan herhangi bir kuruluşun sadece günlük ekonomiyi düşünmesi çevre felaketlerini bir boyut daha üst seviyelere taşımaya başladı.Çeşitli çevre dergileri,gazeteler ve haber siteleri gibi birçok basın-yayın organında çevre kirliliğine karşı haberler yapılarak,çevre kirliliğine karşı olan bu süreç desteklenmek isteniyor.
Ensonhaber.com da yayınlanan çevre kirliliği ile ilgili olan haber oldukça dikkat çekici ve izlenip düşünülmesi gereken bir haber.

Cris Jordan imzalı 'Midway' filminde doğal çevrede yaşanan değişikliklerin canlılar üzerindeki etkisini ortaya koyan ilginç detaylara yer verildi.

Globalleşen dünya ve insan nüfusunun hızlı artması sonucu yaşam alanları istila edilen canlılar, çevre kirliliğinin bedelini canlarıyla ödüyor. Bu istiladan canlıların olumsuz etkilendiklerini göstermek isteyen Cris Jordan, çekmiş olduğu kısa filmle bunu birkez daha gözler önüne seriyor.
Cris Jordan imzalı kısa filim için tıklayın.

Çevre Kirliliği En Çok Onları Etkiliyor Çevre Kirliliği En Çok Onları Etkiliyor Reviewed by Serkan Bolat on Nisan 18, 2013 Rating: 5

Hiç yorum yok: